https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/majitele-domu-v-jar-prekvapili-paviani-prisli-se-vykoupat
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Majitele domu v JAR překvapili paviáni, přišli se vykoupat Video

21.5.2019 00:50 | KAPSKÉ MĚSTO (ČTK)
Dva paviáni si přišli zadovádět do jeho bazénu, do kterého nadšeně skákali jako malé děti.
Dva paviáni si přišli zadovádět do jeho bazénu, do kterého nadšeně skákali jako malé děti.
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora
Foto | Garth Bradley / Caters News
Majitele domu v Jihoafrické republice překvapila neobvyklá návštěva. Dva paviáni si přišli zadovádět do jeho bazénu, do kterého nadšeně skákali jako malé děti, píše britský bulvární list Daily Mail.
 

Padesátiletý majitel domu Garth Bradley si nezbedníky natočil. Na asi minutovém videu je vidět, jak paviáni skáčou do bazénu, plavou, poté vylezou a jeden druhého shodí z okraje bazénu. V závěru záznamu jeden pavián z bazénu pije.

"Seděl jsem ve své pracovně, když kolem prošel velký alfa samec paviána," uvedl Bradley. "Šel jsem se ujistit, že jsou zamčené dveře, jinak by si přišli do kuchyně pro jídlo, šlo by o snadnou kořist," pokračoval. "Poté jsem si všiml, jak si paviáni hrají u bazénu a pijí vodu... Mladší pavián pak do bazénu skočil a ten starší se k němu přidal," doplnil.

Paviáni prý chodí na Bradleyho pozemek často, asi každý druhý týden, zdržují se však na zahradě, kde hledají něco k jídlu. V bazénu je Bradley ale viděl poprvé. "Hráli si v bazénu asi pět minut, bylo nádherné to moci vidět," řekl.


reklama

Další informace |
Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího.
tisknout poslat  twitter
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist