https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/melania-trumpova-v-keni-krmila-slunata
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Melania Trumpová v Keňi krmila slůňata Video

5.10.2018 00:55 | NAIROBI (ČTK)
Americká první dáma Melania Trumpová se 5.10.2018 v národním parku v Keni zúčastnila krmení slůňat, aby poukázala na nutnost ochrany zvířat.
Americká první dáma Melania Trumpová se 5.10.2018 v národním parku v Keni zúčastnila krmení slůňat, aby poukázala na nutnost ochrany zvířat.
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora
Americká první dáma Melania Trumpová se dnes v národním parku v Keni zúčastnila krmení slůňat, aby poukázala na nutnost ochrany zvířat. Informovala o tom agentura AP. Keňa je třetí zastávkou Trumpové na cestě po Africe. V úterý návštěvu zahájila v Ghaně a ve čtvrtek pokračovala do Malawi. V roli první dámy je to její první velká zahraniční cesta bez manžela a první návštěva Afriky. Cestu, která se věnuje tématům zdraví, vzdělání, dětí a turismu, Trumpová zakončí v Egyptě.
 

Trumpová v národním parku v Nairobi krmila z lahve dvě slůňata, jedno poplácala po hřbetě a druhému pohladila ucho.

Melania Trumpová v Keňi.
Melania Trumpová v Keňi.
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora

Ještě dnes pojede Trumpová na krátké safari a dozví se více o tom, jak se Keňa snaží chránit slony, nosorožce a další zvířata. Poté jí čeká návštěva dětského domova v Nairobi a představení dětí v národním divadle Keni.

Prezident Donald Trump od loňského nástupu do funkce Afriku ještě nenavštívil. Na lednové schůzce se senátory v Bílém domě podle uniklých informací prohlásil, že neví, proč do Ameriky mohou přicházet lidé z kdejakých "prdelí světa" v Africe či Karibiku. Následně použití tohoto vulgarismu popřel. Jeho výrok vyvolal v Africe pobouření a cesta Trumpové má pomoci ránu vyvolanou prezidentovým prohlášením zacelit, soudí zpravodajský server BBC.


reklama

Další informace |
Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího.
tisknout poslat
 twitter
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist