https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/muz-ve-spanelsku-shodil-ze-srazu-lednici-musel-si-ji-vyzvednout
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Muž ve Španělsku shodil ze srázu lednici, musel si ji vyzvednout Video

8.8.2019 00:19 (ČTK)
U jihošpanělského města Almería si chtěl muž ulehčit práci s vyhazováním staré lednice tím, že jí shodil ze srázu. To se mu však nevyplatilo.
U jihošpanělského města Almería si chtěl muž ulehčit práci s vyhazováním staré lednice tím, že jí shodil ze srázu. To se mu však nevyplatilo.
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora
U jihošpanělského města Almería si chtěl muž ulehčit práci s vyhazováním staré lednice tím, že jí shodil ze srázu. To se mu však nevyplatilo. Nejenže dostal pokutu 45.000 eur (1,2 milionu Kč), policie mu také nařídila chladničku z rokle vyzvednout a odvézt na místo k tomu určené. Informoval o tom zpravodajský server BBC.
 

Jednání, které kolega zmíněného muže natočil, úřady označily za zločin proti přírodě. Muži v krátkém videu žertovali, že lednici takto recyklují a následně se bavili o tom, kolikrát se při pádu ze skály otočila.

Video na twitteru sdílela španělská civilní garda a doplnila k němu také záběry, na kterých muži tlačí lednici po srázu zpět nahoru, patrně v horkém letním počasí. Úřady nyní vyšetřují také společnost, pro kterou muži pracují.

Nejde přitom o jediný incident. Španělské úřady oznámily, že vyšetřují případ, kdy muž hodil ze srázu pračku. I tento čin byl zdokumentován na videu.


reklama

 
Další informace |
Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího.
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce
reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist