https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/na-kromerizsku-utekli-kone-na-silnici-do-jednoho-najelo-auto
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Na Kroměřížsku utekli koně na silnici, do jednoho najelo auto

27.5.2019 00:29 (ČTK)
U Kvasic na Kroměřížsku utekli z ohrady dva koně. / Ilustrační foto
U Kvasic na Kroměřížsku utekli z ohrady dva koně. / Ilustrační foto
Licence | Volné dílo (public domain)
U Kvasic na Kroměřížsku utekli z ohrady dva koně. Doběhli až na silnici mezi Kvasicemi a Tlumačovem, kde se jedno ze zvířat dostalo do kolize s projíždějícím autem. Řidič z nehody vyvázl bez zranění, kůň nehodu nepřežil. Včera to řekl mluvčí hasičů Roman Žemlička.
 

Kůň se na mostě objevil bez jezdce a to poté, co utekl z ohrady společně s druhým zvířetem. "Dostali se až do prostor mostu přes řeku Moravu mezi Kvasicemi a Tlumačovem. V té chvíli vjelo na most osobní auto a s jedním ze zvířat se srazilo," uvedl mluvčí hasičů. Řidič naštěstí vyvázl bez zranění, na osobním autě má poškozeno čelní sklo, dodal.


reklama

Další informace |
Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího.
tisknout poslat  twitter
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist