https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/neznamy-pachatel-postrelil-na-dvore-rodinneho-domu-v-prerove-psa
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Neznámý pachatel postřelil na dvoře rodinného domu v Přerově psa

17.5.2021 11:11 | PŘEROV (ČTK)
Zvíře nakonec uhynulo, po pachateli policie pátrá. Ilustrační foto
Zvíře nakonec uhynulo, po pachateli policie pátrá. Ilustrační foto
Licence | Volné dílo (public domain)
Dvěma diabolkami zasáhl neznámý pachatel jorkšírského teriéra na dvoře rodinného domu v přerovské části Předmostí. Na zranění zvířete, kterého střely zasáhly do tlamy a páteře, přišel až veterinář, k němuž ho kvůli špatnému zdravotnímu stavu odnesl majitel. Zvíře nakonec uhynulo, po pachateli policie pátrá. Případ policie vyšetřuje pro poškození cizí věci, sdělila mluvčí přerovské policie Miluše Zajícová.
 

Incident majitel oznámil na policii minulý týden v pátek. " K útoku mělo dojít koncem dubna na dvoře rodinného domu v Přerově Předmostí. Jakmile poškozený zjistil, že pes, rasy yorkshire, není v pořádku, vzal ho na kontrolu k veterináři. Tam se zjistilo, že byl zasažen dvěma diabolkami, jednou do oblasti páteře a druhou v okolí tlamy. Jeden z projektilů mu navíc zůstal v těle," uvedla policejní mluvčí. Přibližně o čtrnáct dní později šestiletý pes na následky zranění uhynul.


reklama

 
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Všechny komentáře (7)
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Karel Zvářal

Karel Zvářal

17.5.2021 11:54
Nudící se adolescentní lovec mamutů...
Odpovědět

Zbyněk Šeděnka

17.5.2021 13:57 Reaguje na Karel Zvářal
Neouhlasím. Lovci mamutů lovili pouze tehdy, když potřebovali jídlo. To spíše junge Computer-Demenz.
Odpovědět
kk

karel krasensky

17.5.2021 13:25
Jorkšír je o ničem.Skoro žádné maso
Odpovědět
Hu

Hunter

17.5.2021 14:52
Asi tím nikdy nekončícím bezdůvodným blafáním už někoho sral. Někteří majitelé by si měli své miláčky aspoň trochu vychovat. PS - sousedka přes ulici má jorkšíra.
Odpovědět

Zbyněk Šeděnka

17.5.2021 15:07 Reaguje na Hunter
Podle tohoto schématu bych mohl stejně postupovat vůči sousedce, která taky pořád bezdůvodně blafe. -)))
Odpovědět
JD

Jiří Daneš

17.5.2021 15:27
Jako v počítačové hře, vystřelil, trefil dvakrát, pes štěkla, čímž to potvrdil, a milé dítě zjistilo, že nejde o virtuální realitu, o to větší byla radost. Ať si hraje, jaksi hraje, jen když nepláče ...
Odpovědět
JD

Jiří Daneš

17.5.2021 15:27 Reaguje na Jiří Daneš
štěkl
Odpovědět
reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist