https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/pravo-decinsky-jez-nemuze-cr-kompenzovat-v-nemecku-rozhodla-ek
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Děčínský jez nemůže ČR kompenzovat v Německu, rozhodla Evropská komise

21.3.2019 08:45 | PRAHA (ČTK)
Vizualizace jezu u Děčína.
Vizualizace jezu u Děčína.
Česko nemůže kompenzovat případnou stavbu děčínského jezu investicí do ekologických opatření na německé části Labe, rozhodla Evropská komise. Právu to řekl ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO).
 
Komise doporučila hledat kompenzace v ČR. Správa Národního parku České Švýcarsko ale již dříve uvedla, že to není možné. Svaz dopravy s ní nesouhlasí.reklama

 
Další informace |
Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího.
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist