https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/seminar-ekologickeho-stavitelstvi-pribehy-domu-2020
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Seminář ekologického stavitelství Příběhy domů 2020

24. dubna 2020 (pátek) 17:00 - 26. dubna 2020 (neděle) 18:00 Praha (Praha 2)
Konference a semináře
Energeticky úsporné stavby z přírodních materiálů z pohledu jejich uživatelů a architektů. Příběhy o tvorbě vlastního domova od prvních úvah až po zabydlení, exkurze do staveb. Letošní ročník je zaměřen na téma cirkulární architektury. Pořádá spolek Ekodům. Pátý ročník semináře Příběhů domů proběhne o víkendu 24.-26. dubna 2020. Již podruhé budou přednášky probíhat během dvou dnů a to v pátek večer a celou sobotu. Nabídneme přednášky o novostavbách i rekonstrukcích z přírodních materiálů. Přednášet budou stavebníci (uživatelé domů) společně s architekty (autory domů.) Navíc se můžete těšit na odborné přednášky spojené s tématem udržitelného stavitelství. V sobotu večer zakončíme přednášky společenským večírkem za účasti přednášejících. V neděli se budete moci připojit na exkurzi, kde na vás bude čekat několik staveb s jejich obyvateli a jejich konkrétními zkušenostmi.
Místo konání | Vyšehradská 49/320, Praha 2 – Nové Město
Pořádá | Spolek EKODŮM, https://www.sdruzeni-ekodum.cz/ Tereza Klinkerová
e-mail: sdruzeniekodum@gmail.com  tel: 733251047  
Související odkazy: https://www.pribehydomu.cz/

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist