https://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/dotazy-a-odpovedi/co-demontuji-v-chranene-dilne-v-tovarne-mesit-kde-jsou-sberna-mista
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Co demontují v chráněné dílně v továrně Mesit? Kde jsou sběrná místa?

dotaz: 7

3. července 1998 | Martin Mach
Vím, že při továrně MESIT v UH existuje chráněna dílna, která se zabýva demontáží elektrických přístrojů. Zajímá mne, jaké přístroje (výčet) a kde je možno odevzdat, zda existují sběrná místa, či je nutno vše odvézt do UH. Jestliže je to nutné, prosím, zveřejněte adresu, kontakt. Díky.odpověď:


31. července 2006

MESIT je učiliště pro učně se změněnou pracovní schopností. Při této škole zřídila firma Ekodemont chráněnou dílnu. Zde se demontují všechny běžné elektrické spotřebiče kromě ledniček a mrazáků. Sběrny na tento druh odpadu jsou na různých místech republiky. Na telefonním čísle 572 522 600 nebo e-mailu schneiderova@recyklace.mesit.cz Vám ochotně doporučí sběrnu, která je nejblíže Vašemu bydlišti.

Kateřina Ondřejová, mm
Autorka je redaktorka EkoListu.


Vaše připomínky

Chcete na tento dotaz odpovědět, chcete k tomuto dotazu či odpovědi něco poznamenat, máte nějaké vlastní zkušenosti s touto problematikou? Napište nám na e-mail zelena.domacnost@ekolist.cz, jako předmět zprávy uveďte prosím "Dotaz 7".
Pokud nemáte vlastní e-mail, můžete nám vaše připomínky zaslat pomocí formuláře na naší stránce Napište nám.
tisknout poslat

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist