https://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/dotazy-a-odpovedi/hledam-vyrobce-ekologickych-kotlu-na-drevo-a-biomasu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Hledám výrobce ekologických kotlů na dřevo a biomasu

dotaz: 42

16. ledna 2000 | Pavel
Hledám výrobce ekologických kotlů na dřevo a biomasu.
Můžete mi prosím poradit?
Díkyodpověď:


10. října 2006

Výrobců teplovodních kotlů na dřevo a biomasu je v současné době již celá řada. Kontakty na ně i jejich sortiment jsou přehledně uvedeny například na serveru TZB-info, na adrese Kotle teplovodní na dřevo a biomasu.

V případě, že uvažujete o výměně nebo renovaci topného systému, doporučujeme konzultaci s odborníky. Ministerstvo průmyslu za tímto účelem dotuje Energetická konzultační a informační střediska. Na stránkách i-EKIS si můžete vybrat konzultanta, který je k vám geograficky nejblíže a požádat jej o bezplatnou konzultaci. Můžete se samozřejmě obrátit i na jiné poradce nebo jen svůj dotaz zadat do formuláře na stránkách i-EKIS. Také můžete prozkoumat dotazy a odpovědi, které již na stránkách i-EKIS visí.

Hana Hermová, Martin Mach
Autoři jsou redaktory EkoListu.


Vaše připomínky

Chcete na tento dotaz odpovědět, chcete k tomuto dotazu či odpovědi něco poznamenat, máte nějaké vlastní zkušenosti s touto problematikou? Napište nám na e-mail zelena.domacnost@ekolist.cz, jako předmět zprávy uveďte prosím "Dotaz 42".
Pokud nemáte vlastní e-mail, můžete nám vaše připomínky zaslat pomocí formuláře na naší stránce Napište nám.
tisknout poslat

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist