https://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/dotazy-a-odpovedi/jak-je-skodlivy-perchlor-ktery-se-vynda-z-pracky-v-cistirne-satu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Jak je škodlivý perchlor, který se vyndá z pračky v čistírně šatů?

dotaz: 71

15. března 2000 | Eva Hanzalová
Vážení,
obracím se na Vás s dotazem, jak je škodlivý perchlor, který se vyndá z pračky v čistírně šatů. Vypadá pak jako černé bláto. Co to udělá, když se vyhodí do škarpy v lese nebo blízko studny?
Můj osobní názor laika je, že to musí být pěkné nadělení, ale možná se mýlím a časem se v přírodě odbourá. Proto Vás prosím o odpověď, nebo kam se mohu s tímto dotazem obrátit.
Kam lze vzorek látky odnést k analýze a jak postupovat, aby se dalšímu znečišťování zabránilo.
Děkujiodpověď:


23. října 2001

Na tento dotaz zatím neznáme odpověď.


Vaše připomínky

Chcete na tento dotaz odpovědět, chcete k tomuto dotazu či odpovědi něco poznamenat, máte nějaké vlastní zkušenosti s touto problematikou? Napište nám na e-mail zelena.domacnost@ekolist.cz, jako předmět zprávy uveďte prosím "Dotaz 71".
Pokud nemáte vlastní e-mail, můžete nám vaše připomínky zaslat pomocí formuláře na naší stránce Napište nám.
tisknout poslat

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist