https://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/dotazy-a-odpovedi/jak-vyhnat-hmyz-z-bytu-bylinkami
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Jak vyhnat hmyz z bytu bylinkami?

dotaz: 33

29. června 1999 |
Dobrý den, prosím, mohli byste mi poradit nějaké bylinky, které z místnosti vypudí mouchy (létavý hmyz)?
Obvzláště v letních měsících mám otevřená okna celé dny,(z estetických důvodů nemám záclony) a byt je plný much, které neúnavně krouží uprostřed místností. Neexistuje nejaká bylina, která by tomuto hmyzu byla nepříjemná tak, že by můj byt opustil?odpověď:


14. ledna 2000

Váš dotaz nás inspiroval k napsání článku, který vyšel v EkoListu 1/2000. Jmenuje se Na hmyz bez chemie a autorkou je Lucie Domonkošová.

Kateřina Ondřejová
redaktorka EkoListu


Vaše připomínky

Chcete na tento dotaz odpovědět, chcete k tomuto dotazu či odpovědi něco poznamenat, máte nějaké vlastní zkušenosti s touto problematikou? Napište nám na e-mail zelena.domacnost@ekolist.cz, jako předmět zprávy uveďte prosím "Dotaz 33".
Pokud nemáte vlastní e-mail, můžete nám vaše připomínky zaslat pomocí formuláře na naší stránce Napište nám.
tisknout poslat

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist