https://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/dotazy-a-odpovedi/jake-jsou-naroky-na-energii-pri-zpracovani-odpadu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Jaké jsou nároky na energii při zpracování odpadů?

dotaz: 204

25. dubna 2005 | Martina
Dobrý den,

potřebovala bych vědět, jaké jsou nároky na energii při různých metodách zpracování odpadu - např: skládkování, spalování, kompostování, recyklaci... - které z nich jsou nejvíce a nejméně náročné (na energii), popřípadě kde jinde bych tyto informace mohla najít.

Předem děkuji za odpověď.
odpověď:


25. dubna 2005

Na tento dotaz zatím neznáme odpověď.


Vaše připomínky

Chcete na tento dotaz odpovědět, chcete k tomuto dotazu či odpovědi něco poznamenat, máte nějaké vlastní zkušenosti s touto problematikou? Napište nám na e-mail zelena.domacnost@ekolist.cz, jako předmět zprávy uveďte prosím "Dotaz 204".
Pokud nemáte vlastní e-mail, můžete nám vaše připomínky zaslat pomocí formuláře na naší stránce Napište nám.
tisknout poslat

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist