https://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/dotazy-a-odpovedi/kde-mohu-v-praze-6-odevzdat-nebezpecny-odpad
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Kde mohu v Praze 6 odevzdat nebezpečný odpad?

dotaz: 95

11. října 2000 | Jan Chura
Kde mohu v Praze 6 odevzdat nebezpečný odpad? Zveřejněte a udržujte seznam sběrných míst a kontaktů.odpověď:


13. října 2000

Odkaz na seznam sběrných míst, který byl na serveru hlavního města Prahy, byl patrně zrušen. Od oddělení odpadového hospodářství odboru životního prostředí MHMP jsme dostali seznam stabilních sběren nebezpečných složek komunálního odpadu a seznam sběrných dvorů hlavního města Prahy.
Obecně lze informace o svozu nebezpečného odpadu a sběrných dvorech získat na městském úřadě. Z pochopitelných důvodů nejsme schopni udržovat takový seznam pro Prahu stále aktuální.

Martin Mach
Redaktor EkoListu


Vaše připomínky

Chcete na tento dotaz odpovědět, chcete k tomuto dotazu či odpovědi něco poznamenat, máte nějaké vlastní zkušenosti s touto problematikou? Napište nám na e-mail zelena.domacnost@ekolist.cz, jako předmět zprávy uveďte prosím "Dotaz 95".
Pokud nemáte vlastní e-mail, můžete nám vaše připomínky zaslat pomocí formuláře na naší stránce Napište nám.
tisknout poslat

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist