https://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/dotazy-a-odpovedi/kdo-u-nas-dela-rakosove-strechy
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Kdo u nás dělá rákosové střechy

dotaz: 77

3. dubna 2000 |
Zajímalo by mě, kdo u nás dělá rákosové střechy. Našla jsem na Internetu firmu HP izol Napajedla, ale nevíte ještě o někom jiném?
Děkuji.odpověď:


3. září 2007

Přehledné informace o rákosových střechách najdete například na stránkách www.rakosovestrechy.cz (historie, technologie, fotografie z realizací, ceník). V podstatě stejné informace na svých stránkách uvádí i firma HPizol.

Další firmy vyrábějící rákosové firmy:
Výroba a prodej rákosového zboží
L&S SPEED
Atiss

O pokrývání střech rákosem vyšla i kniha:
Základní pravidla pro pokrývání střech přírodní břidlicí, rákosem, slámou a pro osvětlování podkroví. Vydal Cech pokrývačů, klempířů a tesařů. Na jejich stránkách je možně si knihu i objednat.

Hana Hermová
Radektorka EkoListu


Vaše připomínky

Chcete na tento dotaz odpovědět, chcete k tomuto dotazu či odpovědi něco poznamenat, máte nějaké vlastní zkušenosti s touto problematikou? Napište nám na e-mail zelena.domacnost@ekolist.cz, jako předmět zprávy uveďte prosím "Dotaz 77".
Pokud nemáte vlastní e-mail, můžete nám vaše připomínky zaslat pomocí formuláře na naší stránce Napište nám.
tisknout poslat

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist