https://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/dotazy-a-odpovedi/kdo-vyrabi-kompostovaci-zachody
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Kdo vyrábí kompostovací záchody?

dotaz: 84

9. srpna 2000 | Mgr. Stanislav Paleček
Vážení,
byl bych neobyčejně vděčen za informaci o výrobci, tuzemském popř i zahraničním (NSR), kompostovacích záchodů. Chápu, že zařízení tohoto druhu si mohu za dosavadní úrovni svých znalostí předmětného problému zhotovit sám, ale odmítám dělat pionýrské chyby a rád bych konzultoval svůj názor s názorem výrobce a možná akceptoval jeho řešení. Nevěřím, že by se v ČR nevyskytoval někdo kdo se tímto problémem prakticky zabývá, ale já ho neznám.odpověď:


7. října 2003

Prodejce ekotoalet: www.eko-toalety.cz Obecné informace o ekotoaletách můžete nalézt na serveru www.ecn.cz/ekodum.

Martin Mach
Redaktor EkoListu


Vaše připomínky

Chcete na tento dotaz odpovědět, chcete k tomuto dotazu či odpovědi něco poznamenat, máte nějaké vlastní zkušenosti s touto problematikou? Napište nám na e-mail zelena.domacnost@ekolist.cz, jako předmět zprávy uveďte prosím "Dotaz 84".
Pokud nemáte vlastní e-mail, můžete nám vaše připomínky zaslat pomocí formuláře na naší stránce Napište nám.
tisknout poslat

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist