https://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/dotazy-a-odpovedi/na-koho-se-obratit-v-pripade-velmi-silne-kouricich-nakladnich-automobilu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Na koho se obrátit v případě velmi silně kouřících nákladních automobilů?

dotaz: 31

24. dubna 1999 | Polívka
Prosím o radu, na koho se obrátit v případě velmi silně kouřících nákladních automobilů, jestliže jde o pravidelnou denní dopravu a mohu konkrétně zjistit SPZ.
Děkujiodpověď:


30. srpna 1999

Na dopravním inspektorátě Policie ČR v Praze mi sdělili, že pokud znáte SPZ auta, můžete se obrátit na místni oddělení Policie ČR. Tam mají za úkol předvolat toto vozidlo k přeměření emisí.

Kateřina Ondřejová
redaktorka EkoListu


Vaše připomínky

Chcete na tento dotaz odpovědět, chcete k tomuto dotazu či odpovědi něco poznamenat, máte nějaké vlastní zkušenosti s touto problematikou? Napište nám na e-mail zelena.domacnost@ekolist.cz, jako předmět zprávy uveďte prosím "Dotaz 31".
Pokud nemáte vlastní e-mail, můžete nám vaše připomínky zaslat pomocí formuláře na naší stránce Napište nám.
tisknout poslat

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist