https://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/dotazy-a-odpovedi/poradaji-se-jeste-dobrovolne-akce-k-ochrane-prirody
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Pořádají se ještě dobrovolné akce k ochraně přírody?

dotaz: 51

27. července 1999 | Borovičková
Jako 15-ti letá holčina jsem jezdila se svou sestrou na dobrovolné akce k ochraně přírody. Tyto akce byly například: vysazování stromků, čištění lesa, atd. Za odměnu jsme dostali oběd a měli jsme možnost podívat se na mufloní oboru. Strašně ráda na to vzpomínám a zároveň bych se ráda zůčastnila ještě nejakých takových akcí. Pokud by jste o nějakých věděli, napište o nich na vaše internetové stránky. Případně kontakty na organizace, pořádající takové to akce. Tenkrát jsme byli s Bonsai clubem.
Děkuji.odpověď:


25. srpna 1999

Informace o podobných akcích, jaké jste popisovala, na našich stránkách poskytujeme. Najdete je na adrese: https://ekolist.cz/Kalendar.stm, konkrétně na tomto odkazu https://ekolist.cz/kalbr.shtml.
Doufám, že mezi nabízenými brigádami najdete takovou, která Vás zaujme.
S přatelským pozdravem

Kateřina Ondřejová
redaktorka EkoListu


Vaše připomínky

Chcete na tento dotaz odpovědět, chcete k tomuto dotazu či odpovědi něco poznamenat, máte nějaké vlastní zkušenosti s touto problematikou? Napište nám na e-mail zelena.domacnost@ekolist.cz, jako předmět zprávy uveďte prosím "Dotaz 51".
Pokud nemáte vlastní e-mail, můžete nám vaše připomínky zaslat pomocí formuláře na naší stránce Napište nám.
tisknout poslat

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist