https://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/dotazy-a-odpovedi/prosakujici-silaz-kam-se-mam-obratit
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Prosakující siláž - kam se mám obrátit?

dotaz: 184

3. března 2004 | Hana Nelibová
Dobrý den,

ráda bych se zeptala kam se mám obrátit nebo kam mám podat podnět k přezkoumání. Jedná se o siláž, ze které prosakuje hnědý páchnoucí kal do okolí. Izolace je provedena pravděpodobně jen betonovými panely.

Děkuji
odpověď:


27. května 2004

Pěkný den,

zeptal jsem se Evy Rolečkové, tiskové mluvčí České inspekce životního prostředí - nejdříve byste měla informovat příslušný obecní úřad. V případě, že tento nekoná, se obraťte na obec s rozšířenou působností, konkrétně odbor výkonu státní správy. Je možné se také obrátit přímo na Českou inspekci životního prostředí.

Martin Mach
Redaktor EkoListu.


Vaše připomínky

Chcete na tento dotaz odpovědět, chcete k tomuto dotazu či odpovědi něco poznamenat, máte nějaké vlastní zkušenosti s touto problematikou? Napište nám na e-mail zelena.domacnost@ekolist.cz, jako předmět zprávy uveďte prosím "Dotaz 184".
Pokud nemáte vlastní e-mail, můžete nám vaše připomínky zaslat pomocí formuláře na naší stránce Napište nám.
tisknout poslat

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist