https://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/dotazy-a-odpovedi/provadi-u-nas-nekdo-komplexni-ekologicka-posouzeni-projektu-domu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Provádí u nás někdo komplexní ekologická posouzení projektů domů?

dotaz: 78

25. dubna 2000 | Zbyněk Herynek a Kateřina Luterová
Rádi bychom konzultovali projekt stavby rodinného domku z hlediska šetření životního prostředí. Asi není v našich silách kontaktovat odborníky v jednotlivých oblastech. Poraďte nám prosím, zda u nás někdo provádí komplexní ekologická posouzení projektů včetně případných návrhů úprav.odpověď:


23. října 2001

Na tento dotaz zatím neznáme odpověď.


Vaše připomínky

Chcete na tento dotaz odpovědět, chcete k tomuto dotazu či odpovědi něco poznamenat, máte nějaké vlastní zkušenosti s touto problematikou? Napište nám na e-mail zelena.domacnost@ekolist.cz, jako předmět zprávy uveďte prosím "Dotaz 78".
Pokud nemáte vlastní e-mail, můžete nám vaše připomínky zaslat pomocí formuláře na naší stránce Napište nám.
tisknout poslat

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist