https://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/zpravy-zd/seminar-k-ekologickemu-bydleni-probehne-v-sobotu-na-decinsku
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Seminář k ekologickému bydlení proběhne v sobotu na Děčínsku

25.5.2001 12:47 | DĚČÍN (ČIA)
Jak šetrně a ekologicky bydlet a snižovat tepelné ztráty u oken poradí odborníci vlastníkům rodinných domů, nájemníkům bytů, kutilům i řemeslníkům v sobotu 26. května 2001 ve středisku občanského sdružení Jurta v Nebočadech u Děčína. Správa Národního parku České Švýcarsko zde pořádá na uvedené téma odborný seminář. ČIA o tom informoval mluvčí parku Marek Mráz.
 

Vhodnou úpravou oken a vložením dalších skel lze podle Mráze dosáhnout až 30procentních úspor tepla. Žáci Středního odborného učiliště v Děčíně účastníkům semináře předvedou různé způsoby zatěsňování a řezání oken, přidávání třetích skel apod. V neděli dopoledne se mohou zájemci seznámit s metodou vkládání neotviratelného izolačního dvojskla. Seminář v Děčíně - Nebočadech se koná pod názvem "Jednou šetrný dům aneb Teplo oknem neuteče".


reklama

 

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist