https://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/zpravy-zd/usporu-energii-predstavi-v-ostrave-28-vystavovatelu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Úsporu energií představí v Ostravě 28 vystavovatelů

18.5.2001 13:10 | OSTRAVA (ČIA)
Celkem osmadvacet vystavovatelů technologií pro snížení energetické náročnosti objektů z celé České republiky přivítají již sedmé ostravské dny Energo 2001. Jak pro ČIA uvedl ředitel spolupořádající firmy Energo-Steel Ostrava Venanc Walder, již tradiční akce se ve dnech 22. a 23. května uskuteční v Domě kultury Vítkovice. "Součástí sedmého ročníku jsou semináře a výstava zaměřená na různé formy úspor energií," upozornil Walder.
 

Energetické dny v Ostravě probíhají pod záštitou města a ministerstev průmyslu a obchodu , životního prostředí a pro místní rozvoj. Spolupořadateli jsou kromě Energo-Steel Ostrava i Vysoká škola báňská, město Ostrava a kancelář vládního zmocněnce pro Ostravský kraj. Walder míní, že velké pozornosti účastníků se kromě výstavy bude těšit i seminář zaměřený na revitalizaci panelových domů, která má vést právě k úsporám energií v těchto objektech a je státem preferovaným projektem.


reklama

 

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist