https://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/zpravy-zd/ve-frydlantskem-vybezku-otevrou-nove-cyklotrasy
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Ve Frýdlantském výběžku otevřou nové cyklotrasy

25.5.2001 11:55 | FRÝDLANT V ČECHÁCH (ČIA)
Dvě nové cyklotrasy budou tuto sobotu 26. května slavnostně otevřeny ve Frýdlantském výběžku na Liberecku. Zasloužila se o to Společnost pro Jizerské hory spolu občanským sdružením Frýdlantsko a radnicemi zainteresovaných obcí. První stezka se nazývá Pohodová a vede mezi obcí Andělka a městečkem Hejnice. Takzvaná Pašerácká stezka vede mezi Andělkou a Hrádkem nad Nisou. ČIA o tom informovala Jitka Doubnerová ze Společnosti pro Jizerské hory.
 

Pohodová a Pašerácká cyklotrasa nemají být pouze značenými cestami, ale hlavně spojnicí krásných a přírodně zajímavých lokalit na Frýdlantsku a Hrádecku. Vyznačení nových cyklotras je podle Doubnerové dalším krokem na cestě k trvale udržitelnému rozvoji regionu.

Součástí sobotního slavnostního otevření nových cyklostezek ve Frýdlantském výběžku bude pestrý program, připravený občanským sdružením Andělka, na kterém spolupracovala také frýdlantská čajovna Spirála, Mezinárodní centrum duchovní obnovy a další spolupořadatelé.


reklama

 

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist