https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/3-majovka-umistovaci-vystava-kocek-bez-domova
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Srdcem pro kočky, z.s.: 3. Májovka - umísťovací výstava koček bez domova

23. května 2016 | Srdcem pro kočky, z.s.
Autor: Kristýna Kacálková, tel: 777 757 445
Kočičí útulek Srdcem pro kočky, z.s. pořádá v sobotu dne 28. 5. 2016 od 10 hodin do 17hodin 3. Májovku - umisťovací výstavu koček bez domova ve Spolkovém domě (budova staré kino), K Vidouli 727, Praha 5 - Stodůlky.

K účasti byly pozvány organizace pečující o opuštěná zvířata, o nový domov se bude ucházet mnoho opuštěných kočiček. Vystavovatelé budou kromě kočiček k adopci nabízet i různé zboží ve svých charitativních obchůdcích. Součástí výstavy bude také veterinární poradna a jako doplňkový program máme připravenou dílničku pro děti.
Kristýna Kacálková, tel: 777 757 445 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama



Blíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist