https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/avizo-tiskova-konference-iuridicum-remedium-z.-s.-vyhlaseni-big-brother-awards-2018
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Iuridicum Remedium, z. s.: Avízo: Tisková konference (Iuridicum Remedium, z. s.) | Vyhlášení Big Brother Awards 2018

11. února 2019 | Iuridicum Remedium, z. s.
Autor: Jiří Hofman, tel: 724 083 775
14. února 2019 od 10 hodin vyhlásíme vítěze 14. ročníku Big Brother Awards v kavárně Cross Clubu (Plynární 1096/23, Praha 7)

Soutěž každoročně upozorňuje na nejcitelnější zásahy do soukromí a na problematiku ochrany osobních údajů. Anticeny se vyhlašují ve čtyřech kategoriích (úřední slídil, firemní slídil, dlouhodobý slídil a výrok Velkého bratra), novinkou posledních ročníků je pozitivní cena Edwarda Snowdena pro subjekty, které významně přispívají k ochraně soukromí a transparentnosti nakládání s osobními údaji.

Jaké budou reakce „vítězů“ a kdo bude mít odvahu si svou cenu osobně převzít? Facebook se loni dočkal rekordních zisků, ale také rekordních úniků citlivých klientských dat. Promění svou nominaci? Dočká se Google “ocenění” za permanentní sledování a záznam polohy uživatelů i bez jejich souhlasu? Nebo získá „trofej“ někdo úplně jiný a dosud úspěšně utajovaný? Přijďte se přesvědčit, promluvit s organizátory a členy poroty.

V případě zájmu o novinářskou akreditaci nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese hofman@iure.org nebo na čísle 724 083 775, a to do středy 13. února do 18 hodin.

Jiří Hofman, tel: 724 083 775 tisknout poslat  twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist