https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/ekodomov-hleda-lektory-na-pristi-skolni-rok
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Ekodomov, o.s.: Ekodomov hledá lektory na příští školní rok

30. června 2016 | Ekodomov, o.s.
Autor: Jan moravec, tel: 721053800
Měli byste zájem o to stát se lektorem Ekodomova a učit náš ekologický kroužek? Přihlaste se na naše prázdninové školení. Otevřeli jsem nový srpnový termín školení od 22. 8. do 26. 8. 2016.

Více o termínech školení i přihlášku naleznate na: http://www.ekodomov.cz/ekovychova/maly-pruzkumnik-prirody-ekologicke-krouzky/skoleni-lektoru-mpp/

Účastníci získají metodickou průpravu pro zdokonalení lektorských dovedností v neformálním vzdělávání, zejména při venkovních aktivitách s dětmi pro následné vedení kroužku Malý průzkumník přírody.

Kroužek připravujeme pro školní rok 2016/2017 pro školy v Praze (případně mimo Prahu). Ve spolupráci s úspěšnými účastníky školení je možné jej otevřít i ve školách mimo Prahu, v dosahu proškoleného lektora.

Pořádané školení je zaměřené hlavně na potřeby našeho kroužku. Na školení Vám budou představeny hodiny kroužku a předáme Vám informace potřebné k jeho vedení. Absolvování školení Vás opravuňuje stát se hlavním lektorem kroužku i výukových programů Ekodomova.

Náplň školení:

ukázka badatelské výuky
respektující přístup jako nástroj lektora
jak se tvoří EVP
první pomoc pro venkovní aktivity s dětmi
bezpečnost práce s dětmi
ukázka venkovních aktivit Malých průzkumníků
přístup lektora k dětem se speciálními požadavky

Více o školení i přihlášku naleznate na: http://www.ekodomov.cz/ekovychova/maly-pruzkumnik-prirody-ekologicke-krouzky/skoleni-lektoru-mpp/

Od nového školního roku se náš kroužek také rozšiřuje na zahraniční školy. Hledáme proto i lektory, kteří by byly schopni učit i v cizím jazyce.

Jazyk ve kterém je možné učit: ČJ, AJ, NJ.
Jan moravec, tel: 721053800 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist