Kateřina Mlynářová "> Fotbal pro rozvoj – nové vize projektu pro práci s mládeží a sociální inkluzi - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/fotbal-pro-rozvoj-nove-vize-projektu-pro-praci-s-mladezi-a-socialni-inkluzi
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

INEX - Sdružení dobrovolných aktivit: Fotbal pro rozvoj – nové vize projektu pro práci s mládeží a sociální inkluzi

7. března 2016 | INEX - Sdružení dobrovolných aktivit
Autor: Kateřina Mlynářová , tel: +420 774 204 140
Víkendové setkání partnerských organizací, české organizace INEX - SDA, švýcarské organizace Sport - the Brige a regionálních organizací přineslo nový koncept tohoto projektu. V budoucnu by totiž měla současná kampaň nabrat nové podoby, kdy se jednotlivé regiony a organizace zapojí do celoroční ligy.

Že se jednalo o klíčové setkání stvrzuje i článek zveřejněný na mezinárodní platformě o sportu a rozvoji, jehož autorem je manažer švýcarské organizace Sport - the Bridge Thierry Graf viz: http://www.sportanddev.org/en/newsnviews/news/?13678/1/Fotbal-pro-rozvoj--New-visions-for-youth-work-in-Czech-Republic.
Zároveň proběhlo plánování letošní kampaně, která zůstane ještě u současného formátu. Kampaň a turnajové dny s důrazem na fair play proběhnou v termínu 18.6.-13.7., doprovodné aktivity budou odstartovány však již v květnu, kdy dorazí první odborník z keňské organizace Mathare Youth Sports Association (MYSA) a společně pak navštíví jednotlivé regiony a organizace. Zejména se bude jednat o nízkoprahové kluby, kde se budou konat workshopy a praktické ukázky využití sportu k sociální práci. Patronem projektu bude opět Tomáš Ujfaluši, který by neměl chybět na slavnostním zahájení a turnajovém dni v Praze 18.6.
Kateřina Mlynářová , tel: 420 774 204 140
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist