https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/konference-predstavi-chytra-reseni-pro-udrzitelny-rozvoj-venkova
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Královéhradecký kraj: Konference představí chytrá řešení pro udržitelný rozvoj venkova

21. února 2020 | Královéhradecký kraj
V rámci série aktivit Celostátní sítě pro venkov při Regionálním odboru SZIF Hradec Králové se uskuteční panelová konference „Cesty k chytřejšímu venkovu a udržitelnému zemědělství“ Setkání má za cíl sdílení inspirativních zkušeností v zavádění a uplatňování jednotlivých prvků takzvaných Smart Villages. Konference se uskuteční 5. března 2020 od 9 hodin v sídle Královéhradeckého kraje.

Do 7. ledna mohou obce žádat o dotaci na provoz venkovských prodejen

Program je určen především pro zástupce z veřejné, státní, neziskové, akademické a podnikatelské sféry, potenciální žadatele v Programu rozvoje venkova, Místních akčních skupin a veřejnost. Vystoupí zde přizvaní aktéři rozvoje venkova ve třech tematických panelech.

Na konferenci se můžete registrovat zde již pouze do 27. února 2020 - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScxaLmKJBVqmV4XvVE17cYy1OrmkXSbZnADm4dNe1xTSXa9NQ/viewform

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist