https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/narodni-park-sumava-ve-skolnich-lavicich
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Správa NP Šumava: Národní park Šumava ve školních lavicích

11. června 2019 | Správa NP Šumava
Autor: Jan Dvořák, tel: 731 530 509
V sobotu 8. 6. 2019 proběhlo v návštěvnickém centru Kvilda slavnostní vyhlášení přírodovědné soutěže "Národní park Šumava ve školních lavicích".

Soutěž pořádají střediska environmentální výchovy Správy Národního parku Šumava a je určena školám z regionu.

Prvního - školního kola se zúčastnilo 3066 dětí, do druhého - terénního kola postoupilo 197 dětí. Ti, kteří obsadili první tři místa v soutěžních kategoriích dle tříd, obdrželi na slavnosti originální ocenění.

Program zároveň zpestřila fotografická přednáška Pavla Krásenského na téma "Jak se fotí hmyz" a také beseda, prohlídka rysího výběhu a tvořivá dílna k příležitosti "Mezinárodního dne rysa ostrovida".

Děkujeme za přízeň všem soutěžícím školám a blahopřejeme vítězům!

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist