https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/o-bezplatny-internet-je-ve-vlaku-zajem
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Královéhradecký kraj: O bezplatný internet je ve vlaku zájem

22. ledna 2016 | Královéhradecký kraj
Cestujícím ve vlacích mezi Trutnovem a Svobodou nad Úpou zpříjemňuje jízdu bezplatný internet. Dopravce GW Train regio a.s. jim totiž od loňska nabízí ve svém motorovém vozu službu Wi-Fi internet zdarma. Cestující mohou tuto službu využít se svým mobilem, tabletem či notebookem a z dosavadního hodnocení vyplývá, že tak činí v hojné míře.

Provoz na této podkrkonošské trati pro své obyvatele i návštěvníky objednává a dotuje Královéhradecký kraj. Zlepšení poskytovaných služeb je tak výsledkem snahy zatraktivňovat cestování veřejnou dopravou po celém kraji. Mezi Trutnovem, Mladými Buky a Svobodou nad Úpou si nyní lidé cestou do práce mohou přečíst čerstvé zprávy či e-maily, cestou na výlet naopak zkontrolovat odjezdy a polohu návazných autobusových nebo vlakových spojů v rámci integrované regionální dopravy IREDO. Tyto informace lze najít na stránkách http://tabule.oredo.cz
tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist