https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/pozvanka-na-konferenci-lidska-prava-v-egypte-o-vyvozu-zbrani-z-cr-do-egypta
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Egyptská fronta za lidská práva (Egyptian Front for Human Rights): Pozvánka na konferenci LIDSKÁ PRÁVA V EGYPTĚ o vývozu zbraní z ČR do Egypta

Jaký je současný stav lidských práv v Egyptě? Jaké skutečnosti se skrývají za argumentem egyptského režimu, že bojuje proti terorismu? Jakou roli při porušování lidských práv hrají zbraně z České republiky? Jaká je povaha a velikost vývozu zbraní z ČR do Egypta a proč je to v rozporu s politikou EU? Odpovědi na tyto a další otázky se dozvíte na konferenci LIDSKÁ PRÁVA V EGYPTĚ: MEZI "VÁLKOU PROTI TERORISMU" A ČESKÝMI ZBRANĚMI.


Dobrý den,

dovoluji si Vás pozvat na konferenci Lidská práva v Egyptě: mezi "válkou proti terorismu" a českými zbraněmi pořádanou organizacemi Egyptian Human Rights Forum, Egyptská fronta za lidská práva, EuroMed Rights a Amnesty International. 

Konference se koná ve čtvrtek 24. října 2019 10:00-12:00 ve Skautském institutu v Praze (Staroměstské náměstí 4/1). 

Jaký je současný stav lidských práv v Egyptě? Jaké skutečnosti se skrývají za argumentem egyptského režimu, že bojuje proti terorismu? Jakou roli při porušování lidských práv hrají zbraně z České republiky? Jaká je povaha a velikost vývozu zbraní z ČR do Egypta a proč je to v rozporu s politikou EU? Odpovědi na tyto a další otázky se dozvíte na konferenci (viz program v příloze). 

V případě zájmu o účast se prosím registrujte přes tento odkaz: https://forms.gle/dEWrL4M4tR2vJxZ47

Program konference najdete v příloze tohoto e-mailu.

Těšíme se na viděnou!

S pozdravem

Nela Armutidisová
Egyptská fronta za lidská práva
Egyptian Front for Human Rights
nela.armu@egyptianfront.org
+420 607 292 210
www.egyptianfront.org
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist