https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/pozvanka-na-konferenci-lidska-prava-v-egypte-o-vyvozu-zbrani-z-cr-do-egypta-4
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Egyptská fronta za lidská práva : Pozvánka na konferenci LIDSKÁ PRÁVA V EGYPTĚ o vývozu zbraní z ČR do Egypta

18. října 2019 | Egyptská fronta za lidská práva
Autor: Nela Armutidisová, tel: +420 607 292 210
Jaký je současný stav lidských práv v Egyptě? Jaké skutečnosti se skrývají za argumentem egyptského režimu, že bojuje proti terorismu? Jakou roli při porušování lidských práv hrají zbraně z České republiky? Jaká je povaha a velikost vývozu zbraní z ČR do Egypta a proč je to v rozporu s politikou EU? Odpovědi na tyto a další otázky se dozvíte na konferenci. OPRAVA - Doplněno o odkaz na program konference.

Dobrý den,
dovoluji si Vás pozvat na konferenci Lidská práva v Egyptě: mezi "válkou proti terorismu" a českými zbraněmi pořádanou organizacemi Egyptian Human Rights Forum, Egyptská fronta za lidská práva a Amnesty International.

Konference se koná ve čtvrtek 24. října 2019 10:00-12:00 ve Skautském institutu v Praze (Staroměstské náměstí 4/1).

Jaký je současný stav lidských práv v Egyptě? Jaké skutečnosti se skrývají za argumentem egyptského režimu, že bojuje proti terorismu? Jakou roli při porušování lidských práv hrají zbraně z České republiky? Jaká je povaha a velikost vývozu zbraní z ČR do Egypta a proč je to v rozporu s politikou EU? Odpovědi na tyto a další otázky se dozvíte na konferenci.

V případě zájmu o účast se prosím registrujte přes tento odkaz: https://forms.gle/BQSV6ySh2t2qw3Dc7

Program konference a další informace najdete zde: https://drive.google.com/file/d/1GWQ9zpve9cL3FKlzwRXXQRuyPHMOWhYT/view

Událost na na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2449165385165638

Těšíme se na viděnou!

S pozdravem

Nela Armutidisová
Egyptian Front for Human Rights

Nela Armutidisová, tel: 420 607 292 210
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist