https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/predsednictvo-budoucnosti-posili-manuela-haug
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Budoucnost: Předsednictvo Budoucnosti posílí Manuela Haug

30. května 2021 | Budoucnost
Na sjezdu Budoucnosti byla 30. května 2021 místopředsedkyní hnutí zvolena Manuela Haug. Celé devítičlenné předsednictvo, ve kterém má vždy alespoň jedno místo zaručené mládežnická organizace Budoucí, najdete zde: https://volim-budoucnost.cz/kdo-jsme/

Manuela vyrůstala na vesnici v jižních Čechách, studovala psychologii v Olomouci a ve Vídni. Organizuje vzdělávací aktivity o duševním zdraví, věnuje se také organizaci přednášek o ekologické a klimatické krizi. Usiluje o lepší postavení lidí s duševním onemocněním a žen ze zranitelných skupin.

„K Budoucnosti jsem se přidala, protože jsem se chtěla stát součástí hnutí, které upřednostňuje solidaritu před ziskem. V Budoucnost mám velkou důvěru a bude mi ctí zastupovat její hlas jako členka předsednictva,” uvedla nová místopředsedkyně Manuela Haug.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist