https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/pripojte-se-a-uklidte-s-nami-okoli-rybnika-biricka
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Nová Akropolis: Připojte se a ukliďte s námi okolí rybníka Biřička

26. dubna 2016 | Nová Akropolis
Autor: Svatopluk Moudrý, tel: 776 660 006
Nová Akropolis a skupina pro aktivní ekologii GEA vás zvou na ekologickou akci, která probíhá v rámci mezinárodní kampaně „Ukliďme svět, ukliďme Česko!“. Akce je pořádána ve spolupráci s KMS NHK a Městskými lesy Hradec Králové a.s.

Čas a místo setkání: Neděle, 1. května 2015 v 10 h, ohniště na pláži rybníka Biřička (50°10'13.8''N, 15°51'30.7''E)


Dobrovolníci z Nové Akropolis se již třetím rokem této kampaně aktivně účastní pořádáním úklidových akcí v mnoha městech ČR, kde tato nezisková organizace působí. Letos budeme opět uklízet rekreační lokalitu rybníka Biřička, kde mnozí nalézají příležitost k aktivnímu odpočinku uprostřed města.

Protože jarní sluníčko již usilovně zve na procházky přírodou, věříme, že tato pozvánka bude zajímavou výzvou pro jednotlivce i celé rodiny, kterým není lhostejné okolí, v němž společně žijeme.

Prosíme, přihlaste se předem emailem nebo telefonicky.

Svatopluk Moudrý, tel: 776 660 006 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist