https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/robin-b-hnisch-rozhodnutim-senatu-jsem-zklaman
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ČSSD Trutnov: Robin Böhnisch: Rozhodnutím Senátu jsem zklamán

19. ledna 2017 | ČSSD Trutnov
Senát ve středu 18. ledna vrátil Poslanecké sněmovně novelu zákona o ochraně přírody a krajiny, která řeší nová pravidla pro národní parky. "Přijetí pozměňovacího návrhu senátora za politickou stranu ANO Jaroslava Větrovského znamená destrukci českých národních parků a snížení jejich ochrany pod úroveň Chráněných krajinných oblastí. Děkuji našim senátorům Jaroslavovi Malému a Lubomírovi Francovi, kteří tento návrh nepodpořili," řekl odborný mluvčí ČSSD pro životní prostředí Robin Böhnisch.

"S ohledem na to, že Poslanecká sněmovna schválila novelu větší než ústavní většinou však zůstávám optimistou a věřím, že v opakovaném hlasování dolní komora opět podpoří ochranu nejcennějších částí naší přírody pro budoucí generace," doplnil trutnovský poslanec a předseda parlamentního výboru pro životní prostředí.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaSetkání s přírodou

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist