https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy?kategorie=Legislativa
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy / Legislativa

Pokud chcete v této rubrice zveřejnit svou tiskovou zprávu, vložte ji do redakčního systému prostřednictvím formuláře Přidat tiskovou zprávu. Do tří dnů ji zkontroluje některý z redaktorů a následně bude publikována. Redakce Ekolistu nemůže z kapacitních důvodů zaručit zveřejnění tiskových zpráv, které nebyly vloženy do redakčního systému.
PR článek
Studánka „U cesty“ zpříjemní cestu na hrad Radyně

Základní organizace Českého svazu ochránců přírody Spálené Poříčí obnovila díky programu NET4GAS Blíž přírodě studánku „U cesty“, nacházející se u velmi vyhledávané turistické trasy na hrad Radyně na Plzeňsku. V rámci tohoto programu už se tak podařilo podobným způsobem obnovit a zastřešit již 10 studánek napříč Českou republikou.

Hnutí DUHA: Francie bude hlasovat proti povolení glyfosátu. Registrace jedovatého a sporného herbicidu v EU letos vyprší, o jeho dalším osudu bude hlasovat i ČR

30. srpna 2017 | Hnutí DUHA
Dnes francouzský ministr životního prostředí Nicolas Hulot oznámil, že Francie bude hlasovat proti více

Hnutí DUHA a Zelený kruh: K zítřejšímu hodnocení ministryně Karly Šlechtové: Špatný stavební zákon a nutnost nového. Zákon porušil vládní program

Novela stavebního zákona, jeden ze stěžejních úkolů ministryně pro místní rozvoj, nesplnila svůj více

Strana zelených: Neberte lidem právo vyjadřovat se ke stavbám v sousedství!

20. července 2017 | Strana zelených
Po omezení vlivu veřejnosti v novele stavebního zákona občané přicházejí o další práva vyjádřit se více
1 | 2 | 3 | 4 | .. | 359 | »
reklama


Blíž příroděPražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist