Mgr.Kateřina Goroškov "> Šansoniérka Naďa Válová - múza Petra Hapky zve na koncert „Naďa Válová 45“ - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/sansonierka-nada-valova-muza-petra-hapky-zve-na-koncert-nada-valova-45
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Muniga s.r.o.: Šansoniérka Naďa Válová - múza Petra Hapky zve na koncert „Naďa Válová 45“

16. března 2024 | Muniga s.r.o.
Autor: Mgr.Kateřina Goroškov, tel: 00420731613603
Zpívá od tří let. V šestnácti postavila svou první kapelu a o deset let později prošla pěveckou soutěží, kde zaujala Michala Horáčka, svého budoucího dvorního textaře. Ten ji přivedl k Petru Hapkovi, Michaelu Kocábovi a všem velkým hvězdám české populární scény. Od té doby se pravidelně pohybuje na české hudební scéně. V roce 2008 účinkovala na nejprodávanějším albu toho roku s názvem Ohrožený druh, oceněným Andělem. V roce 2009 vystoupila mezi Královnami popu. V květnu roku 2019 vydala své profilové album Černá. V letošním roce participuje na řadě koncertů k poctě Petra Hapky „Potměšilí hosté", v projektech Horáček GEN XYZ Cirk La Putyka a pořádá i své vlastní. Tím vrcholným bude koncert „Naďa Válová 45", který proběhne 23. května právě k jubilejním narozeninám Nadi Válové v Praze. Mezi hosty přivítá Ondřeje Rumla, Hanu Holišovou, Xaviera Baumaxu, Petra Maláska, Lenku Novou, Lucii Šoralovou, Kateřinu Marii Tichou, Jan Maxiána, Jana Sklenáře, žáky své pěvecké školy a další. Ve druhé polovině roku pak vydá dlouho očekávané CD s názvem Díky Vám. A to pro potěšení a radost nás všech.
„Jsem zpěvačkou se starou duší a dle reakcí posluchačů dokážu rozbouřit emoce“, uvádí Naďa Válová, zpěvačka písní, jejichž podání je postaveno na silném, podmanivém hlasu. „K mé srdeční záležitosti patřil velký projekt s koncerty věnované písním Evy Olmerové s příznačným názvem „S úctou Evě Olmerové". A rovněž účinkování v Lyrikálu „Kudykam", projektu Michala Horáčka ve Státní Opeře bylo pro mne velkou poctou. Velkou událostí tohoto roku pro mne bude koncert, který věnuji sobě i svým posluchačům u příležitosti svého 45. výročí narození s názvem „Naďa Válová 45“. Koncert je koncipován jako vzpomínka a průvodce devatenácti lety mé pěvecké i pedagogické činnosti. Všechny na něj co nejsrdečněji zvu, a to do Prahy, Národního domu na Vinohradech,“ dodává Naďa Válová.

„Naďa Válová patří k těm interpretkám, která dokáže změnit atmosféru v sále. Dovede rozplakat i rozesmát zároveň. To nedokáže každý,“ uvádí Petr Malásek, klavírista a skladatel.
„Naše kroky se sešly před 15ti lety ve Státní opeře v lyrikálu Kudykam, díky pánům Hapkovi a Horáčkovi. A doteď se pravidelně setkáváme při koncertním projektu Petr Hapka a jeho potměšilí hosté. Považuju to za štěstí, mít kolem sebe kolegy, se kterými je mi dobře a svobodně a zároveň jsou pro mě tolik inspirativní. Naďa je autentická, svá, na nic si nehraje, a když zazpívá, mám pocit, že se jaksi zastaví svět, že se ocitám v nějakém meziprostoru, a to mě neskutečně baví. Je to žena s osobitým a velkým hlasem i srdcem,“ uvádí Hana Holišová, zpěvačka a herečka.

Na koncertě k 45. výročí s názvem „Naďa Válová 45“ zazní skladby Michala Horáčka a Petra Hapky, nebudou chybět písně z Ohroženého druhu a lyrikálu Kudykam. Hosté jsou všichni blízcí přátelé Nadi Válové ať z její hudební cesty, nebo pěvecké školy.

Naďa Válová se věnuje kromě sólové hudební kariéry i výuce zpěvu vlastní pěveckou technikou, Netradiční výuka zpěvu. Pěvecká škola Nadi Válové je zaměřena na výuku zpěvu krok po kroku. Učí základům potřebným ke zdravému zpěvu. Naďa vyučuje nejen ve své škole, ale pravidelně dojíždí vyučovat do Příbrami žáky s handicapem. Alka, o.p.s. S klienty kromě muzikoterapie připravuje různá veřejná vystoupení- AlkaFEST, vánoční představení v příbramském Junior klubu. Ti všichni budou hosty Nadina velkého koncertu. Napojení s klienty Alka je jedinečné, oboustranné, přímé a bezprostřední. Radost.

„Mou tvorbou a lektorskou činností předávám vše, co jsem za roky posbírala,“ Naďa Válová.

Aktuálně připravované koncerty:

Petr Hapka "80" - vzpomínkový koncert za účasti mnoha známých umělců
17. 4. 2024 od 19:30 hodin - Kongresové centrum Praha, 5. května 1640/65

Naďa Válová "45" - jubilejní koncert s hosty
23. 5. 2024 od 19:00 hodin - Národní dům na Vinohradech, Korunní 820/3, Praha 2
https://www.facebook.com/events/1088701398947987
vstupenky k dostání na: https://online.colosseumticket.cz/ct/standard/Hall/Index/2517801/lu1H8cMIi7JcWp_sla_jo_sla_p9QQ_rov__rov__xcodex_AGA1gFbU4wjPV_com_fNa8LkTN5zyys-c2lM2-U1VA__?
Mgr.Kateřina Goroškov, tel: 00420731613603
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist