https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/stanislav-blaha-neschopnost-hnuti-ano-na-ministerstvu-dopravy-nevyresi-ani-reorganizace-uradu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ODS: Stanislav Blaha: Neschopnost hnutí ANO na ministerstvu dopravy nevyřeší ani reorganizace úřadu

24. února 2020 | ODS
„Ačkoliv je návrh reorganizace na ministerstvu dopravy jasnou snahou o obejití služebního zákona, je vlastně jedno, jak dopadne. Od exministra Kremlíka jsme se totiž dozvěděli, že klíčové organizace ministerstva řídí Andrej Babiš po telefonu,“ říká poslanec ODS Stanislav Blaha.

„Nutno dodat, že si pan premiér a jeho podřízení na ministerstvu vedou tragicky. Po téměř sedmi letech, kdy má ANO za dopravu zodpovědnost, jsme v situaci, kdy se v letech velké ekonomické konjunktury investuje méně nebo stejně jako v době hospodářské krize, nedaří se dokončit opravu D1, propojit druhou dálnicí Moravu s Čechami nebo dokončit obchvat kolem Prahy a ruší se jedno výběrové řízení za druhým, protože je ‚manažeři z ANO‘ neumí ani vypsat,“ dodává Blaha.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist