https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/vit-rakusan-k-cinnosti-vlady-cr
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

STAN: Vít Rakušan k činnosti Vlády ČR

25. dubna 2019 | STAN
Podle zprávy NKÚ občané ČR za své daně nedostávají adekvátní službu. Opravdu není ambice vlády vyšší než být v poslední třetině všech zemí v rámci plnění základní povinností státu vůči jeho občanům?

Tato vláda je vládou mikromanagmentu, které se částečně daří vypořádat se s banalitami, namísto udržení životaschopnosti naší země pro léta budoucí. Stát je složitý mechanismus, který vyžaduje strategické uvažování a pohled vizionáře, a to současné vládě bohužel chybí.

Hnutí STAN si proto vytyčilo 5 oblastí, které jsou pro ČR do budoucna stěžejní a současná vláda už dlouhodobě prokazuje neschopnost a nezájem se jimi zabývat – Vzdělávání, reforma sociálního systému, ochrana naší krajiny a zjednodušení státní správy i daňového systému.

Vyzýváme vládu – Prokažte, že umíte věcně řešit skutečné problémy naší země. Přesvědčte o tom nás, opoziční politiky, ale především všechny naše občany, kteří na řešení stěžejních oblastí čekají dlouhá léta. My jako hnutí STAN jsme připraveni v tomto vládě pomoci, pokud bude z její strany konečně projeven zájem.
tisknout poslat  twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist