https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/zvrat-ve-22-lete-prazske-kauze-h-systemu-praha-hollywood-florida
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

American Common-Law Guild: Zvrat ve 22-leté pražské kauze H-Systému?

10. února 2019 | American Common-Law Guild
Autor: Jan Amos, tel: 736-278524
Bez nadsázky za minutu dvanáct, dne 23. srpna, 2018 vstoupila do věhlasné Horoměřické kauzy floridská ACG-PA (American Common-Law Guild, P. A.) svým podáním k Městskému soudu v Praze jakož i k soudům Ústavnímu a Nejvyššímu..

Stalo se tak nedlouho poté co souběžně jak Lidovky tak Právo otiskly v létě 2018 řadu reportáží z tohoto kulminujícího soudního klání, které nedávno "oslavilo" 22 let svého nelítostného, tragického trvání.
Ano, bylo to za minutu dvanáct, protože následující den, čtvrtek, 24. 8. měl být pro 160 postižených občanů uvedené obce dnem soudným. Nejvyšší soud jej totiž dnem 24. července určil za poslední možný den jejich vystěhování načež se jejich domy a byty měly prodat pro uspokojení věřitelů zkrachovaného Systému "H", což se mezi oběťmi usídlilo v hovorové podobě Systému "Horor".

Následkem zdrcujícího rozsudku NS ale došlo k důležité a přelomové události. Po předchozí ústavní stížnosti horoměřických ze dne 10. srpna dostaly věci vstupem ACG-PA do soudní síně nejen spád, ale vydaly se i jiným směrem, přesněji řečeno směrem opačným.
ACG-PA tvrdí, že se jí nejen podařilo danou spletitou kauzu rozplést, ale obrátit do protisměru poukázáním na zásadní justiční omyly v podkauze SBD Svatopluk se zásadním a pozitivním dopadem i na ostatní klienty H-Systému.

Někteří publicisté mají již od začátku k dispozici úplné znění stěžejního úvodního podání ACG-PA, jehož kopie spolu s kopiemi dalších následných podání má od srpna na stole i Soud Nejvyšší a Soud Ústavní ...

Úvodní stránky těchto klíčových podání můžeme nahlédnout na witcourt.wixsite.com/court/h-system-bankruptcy
kde do jednoho nebo dvou dnů bude vyvěšen také již i závěrečný a rozhodující Rozsudek podaný v Praze dne 24. ledna, 2019. (Zdroj: ACG-PA@centrum.cz)

Jan Amos, tel: 736-278524 tisknout poslat  twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist