https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/elektrokola-pro-evropsky-parlament-vyrobi-ceska-firma
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Elektrokola pro Evropský parlament vyrobí česká firma

4.2.2016 01:35 | PRAHA (Ekolist.cz)
Evropský parlament měl velmi přesnou představu o výbavě objednávaných kol
Evropský parlament měl velmi přesnou představu o výbavě objednávaných kol
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora
Zdroj | Citybikes
Pražský výrobce jízdních kol Citybikes vyhrál zakázku Evropského parlamentu na dodávku elektrokol. Bicykly budou sloužit k přesunům mezi kancelářemi Evropského parlamentu, uvedl pro E15.cz jednatel Citybikes Martin Říha.
 

Pětadvacet kol má firma dodat do Bruselu na konci března. Evropský parlament měl velmi přesnou představu o výbavě objednávaných kol. Citybikes nabídla model svého elektrokola značky Kolos No.3 v bílé barvě. Elektrokola pro parlament se vyrobí v prostorách společnosti v Praze-Hostivaři.

Prodejce a později i výrobce Citybikes se zaměřuje na městskou cyklistiku. Nabízí kola v retro stylu i kola sestavené "na míru" zákazníkovi. „Snažíme se dát zákazníkovi svobodu volby, tak aby to byl hlavně on, kdo určí, co se vyrobí a co si nakonec koupí. Takové služby nemůžete docílit jinak než lokální výrobou kol," dodává Martin Říha.


reklama

 
Další informace |
Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce
reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist