https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/fotbalista-bellerin-prispeje-za-kazdou-vyhru-arsenalu-na-vysadbu-stromu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Fotbalista Bellerín přispěje za každou výhru Arsenalu na výsadbu stromů

19.6.2020 00:38 | LONDÝN (ČTK)
Héctor Bellerín přispěje za každou výhru Arsenalu na výsadbu stromů
Héctor Bellerín přispěje za každou výhru Arsenalu na výsadbu stromů
Foto | Jordi Gras / Flickr.com
Obránce Arsenalu Héctor Bellerín přislíbil vysadit 3000 stromů za každé vítězství, které jeho tým vybojuje ve zbytku sezony anglické ligy. Španělský fotbalista se spojil s neziskovou organizací One Tree Planted, která se zaměřuje na projekty v oblasti Amazonského deštného pralesa. Po středečním restartu Premier League ale Bellerín ničím nepřispěje, jeho tým podlehl Manchesteru City 0:3.
 

Bellerín bude organizaci pomáhat finančně a chce zvýšit povědomí o tom, jak zásadní roli má prales a stromy obecně pro fungování ekosystému a regulaci klimatu celé planety. Ve prospěch zalesňování založil na webu i sbírku.


reklama

 
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist