https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/nemecky-nudista-ktery-honil-divocaka-se-stal-predlohou-pro-plastovy-model
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Německý nudista, který honil divočáka, se stal předlohou pro plastový model

30.7.2021 11:36 (ČTK)
Ilustrační foto
Ilustrační foto
Fotografie německého nudisty, který honil divočáka, protože mu sebral tašku s laptopem, loni v létě bavily internet. Jeho komické vystoupení nyní učinila téměř nesmrtelným jedna hračkářská firma, která vyrábí modely železnic. Plastovou postavičku naháče a prasete s jeho kořistí totiž nově nabízí svým zákazníkům. Napsala o tom německá média.
 

Set figurek nazvaný Poplach s divočákem prodává společnost Busch Modellbau za necelých 14 eur (357 korun) a stavitelé jej mohou do svých modelů zasadit jako vzpomínku na vtipnou historku z loňského srpna, realističnost mají dodat i dvě nafukovací lehátka.

Bachyně a její dvě mláďata tehdy na pláži na západním okraji Berlína nejdříve snědly jednomu z rekreantů pizzu schovanou v batohu a pak utekly s jeho taškou. V té byl ale notebook, a tak nudista začal prasata honit. U toho jej vyfotografovali přihlížející.

Muž se zveřejněním svých snímků souhlasil, zda se s ním nyní dohodla i hračkářská firma, ale není známo.

"Naším velkým letošním tématem je les, takže tahle scéna se nám samozřejmě velice hodí," uvedl zástupce firmy Busch Jürgen Hohenadel. Podle něj se u zákazníků stane hitem.


reklama

 
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Všechny komentáře (3)
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Jirka Černý

30.7.2021 15:58
Už jsem to četl na modelářském webu, je tam fotografie a ano i s dvěma lehátky :-)
Odpovědět

Zbyněk Šeděnka

30.7.2021 16:55 Reaguje na Jirka Černý
To bych si radši dal na zahradu sádrového trpaslíka než tenhle hnus.
Odpovědět

Jirka Černý

30.7.2021 18:57 Reaguje na Zbyněk Šeděnka
Je to ve velikosti HO tedy 1:87 na modelové kolejiště, modeláři si občas nějaký takový vtípek zakomponují do kolejiště. Není to njak moc kvalitní provedení a ortodoxní modelář si ho tam asi nedá, prostě jen fórek.
Odpovědět
reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist