http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/konference-povinnosti-v-podnikove-ekologii
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Konference Povinnosti v podnikové ekologii

20. listopadu 2017 (pondělí) 09:00 - 16:30 Praha
Konference a semináře
Druhý ročník konference vychází z aktuální české a evropské legislativy, představí nejdůležitější novinky v povinnostech a upozorní na nejčastější provinění. V praktické části se pak zaměří na ohlašování do systému ISPOP všech agend životního prostředí, registrací provozoven a kontrolu podaných hlášení. Neopomine ani přepravu nebezpečného odpadu, ochranu podzemních vod a prevenci úniku nebezpečných látek. Na závěr představí úspěšné business modely a příklady dobré praxe oběhového hospodářství. V návaznosti na úspěšný 1. ročník konference Povinnosti v podnikové ekologii se letos uskuteční v reprezentativních prostorách hotelu Grandior v centru Prahy 2. ročník a bude opět příležitostí pro setkání odborníků na podnikovou ekologii, podnikatelů ze sektoru odpadového hospodářství, zástupců z firem výrobního průmyslu, nebo zástupců obcí a samospráv. Na konferenci můžete potkat také zástupce Ministerstva životního prostředí, kontrolních orgánů, firem a neziskových organizací, kteří se podělí o své zkušenosti z praxe.
Na druhém ročníku konference se opět zaměříme na aktuální povinnosti pracovníků, kteří zodpovídají za ekologii podniku a odpadové hospodářství. Vycházet budeme jak z české, tak nově i evropské legislativy, která přichází s novými směrnicemi k oběhovému hospodářství.
Legislativní změny přednesou zástupci ministerstva životního prostředí a s novými kontrolními projekty a jejich průběžnými výsledky seznámí inspektoři z České inspekce životního prostředí. V praktické části se pak zaměříme na ohlašování do systému ISPOP všech agend životního prostředí, registrací provozoven a kontrole podaných hlášení. Neopomineme ani přepravu nebezpečného odpadu, ochranu vod před vypouštěním nebezpečných látek a prevenci rizik. Na závěr představíme odběratelsko-dodavatelské souvislosti, úspěšné business modely a příklady dobré praxe oběhového hospodářství.
Místo konání | hotel Grandior Prague Na Poříčí 1052/42, 110 00 Florenc
Pořádá | ENVIprofi.cz, Verlag Dashofer s.r.o., https://www.enviprofi.cz/ Ing. Kristýna Lanová
e-mail: lanova@dashofer.cz  tel.: +420 222 539 345  
Související odkazy: https://www.enviprofi.cz/ https://www.kursy.cz/povinnosti-v-podnikove-ekolog(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist