http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/program-ekoskola-pro-ms-seminar-dobre-praxe-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Program Ekoškola pro MŠ - Seminář dobré praxe

19. října 2017 (čtvrtek) 09:15 - 15:30 Moravskoslezský kraj
Konference a semináře
Seminář pro pedagogy mateřských škol zapojených v programu Ekoškola. Seminář bude věnován tomu, jak nastartovat program Ekoškola v novém školním roce. Seminář pro pedagogy MŠ zapojených v programu Ekoškola. Na semináři se budeme věnovat zejména krokům Ekotým, Plán činností a Analýza. Budeme také pracovat s kritérii v souvislosti s metodikou 7 kroků. Lektoři vám předají praktické zkušenosti z auditů na MŠ, na jejichž základě budete moci reflektovat vlastní práci v programu Ekoškola. Důležitou součástí semináře bude ukázka vzorových materiálů, sdílení vlastních zkušeností a vzájemná inspirace.
Místo konání | Sluňákov - centrum ekologických aktivit Horka nad Moravou Na Sluňákově, Skrbeňská 669/70, 783 35 Horka nad Moravou
Pořádá | Tereza, vzdělávací centrum, z.ú., http://terezanet.cz/cz Simona Neprašová
e-mail: simona.neprasova@terezanet.cz  tel.: +420603283708  
Související odkazy: http://eko-skolky.cz/cz http://www.slunakov.cz/

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Blíž přírodě
Blíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist