http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/ve-dvore-kralove-shorel-psi-utulek-skoda-pul-milionu-korun
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Ve Dvoře Králové shořel psí útulek, škoda půl milionu korun

4.8.2016 11:28 | DVŮR KRÁLOVÉ N.L. (ČTK)
Ve Dvoře Králové nad Labem v noci na čtvrtek shořel objekt technického zázemí psího útulku. Škoda byla odhadnuta na půl milionu korun. Zvířata se před ohněm podařilo uchránit, nikdo nebyl zraněn. Útulek vzplál od zapnutého plynového vařiče v těsné blízkosti dřevěné stěny objektu. ČTK o tom informoval mluvčí hradeckých krajských hasičů Ondřej Sezima.
 

Dřevěný objekt o rozloze téměř 100 metrů čtverečných začal hořet kolem 03:00. "Zásah byl komplikovaný z důvodu šíření požáru v mezistěnách objektu a v mezistropních konstrukcích," uvedl Sezima. Stavení se skládalo z několika stavebních buněk. Zadní část budovy s veterinární ordinací a léky hasiči před ohněm uchránili.

tisknout poslat
 twitter
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Blíž přírodě
reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist