https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/10.konference-o-ekovychove-v-praze
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

10. konference o ekovýchově v Praze

17. října 2019 (čtvrtek) 09:00 - 16:30 Praha
Konference a semináře
Inspirujte se u předních českých odborníků, jak nejlépe komunikovat environmentální témata, aby zaujala. Například Jan Krajhanzl, přední český ekopsycholog, stručně objasní, proč je komunikace "zelených" témat tak náročná a co s tím můžete ve vaší vlastní komunikaci dělat. Jan Činčera, VŠ pedagog a vědec z Fakulty sociálních studií MU v Brně, porovná vhodné a problematické postupy pro jednotlivé cílové oblasti ekologického vzdělávání a osvěty. Jakub Kašpar, náměstek ředitele a vedoucí odboru vnějších vztahů KRNAPU, se s vámi podělí o osobní zkušenosti s interpretací témat životního prostředí a přírodního dědictví v z pohledu státní ochrany přírody. V neposlední řadě vás s prací a plány hlavního města Prahy seznámí jeho zástupci.
Místo konání | Praha 8. Hotel Artemis, U Sluncové 14, Praha 8.
Pořádá | Hlavní město Praha, http://www.praha.eu/ Markéta Hrnčálová
e-mail: marketa.hrncalova@ekocentrumkoniklec.cz   tel.: 721 626 536  
Související odkazy: https://www.konferenceevvopraha.cz

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist