https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/druhy-cyklus-seminaru-uspory-energie-a-uhlikova-stopa-uradu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Druhý cyklus seminářů – úspory energie a uhlíková stopa podniku

26. června 2018 (úterý) 09:00 - 16:00 Praha
Konference a semináře
Cílem akce je aktivně šířit informace a vzdělávat subjekty a jednotlivce v oblasti úspor ve spotřebě energií, a zároveň informovat o souvisejícím tématu ochraně klimatu a uhlíkové stopě. Cílem plánovaných seminářů je aktivně šířit informace a vzdělávat subjekty a jednotlivce v oblasti úspor ve spotřebě energií, dále informovat o významně souvisejícím tématu ochraně klimatu a uhlíkové stopě, a to prostřednictvím uskutečnění čtyř seminářů.

Spotřeba energií a zejména pak úspory energií je velmi akcentované a etablované téma, nejen mezi jednotlivci, kteří se snaží o úspory ve spotřebě energií ve své domácnosti a v běžném životě, ale také instituce a podniky mají zájem o úspory energií svého provozu. Oproti tomu vykazování uhlíkové stopy a její následné snižování se teprve stává ve společnosti diskutovaným tématem. Záměrem plánovaných seminářů je proto ukázat souvislosti a vzájemné propojení obou citovaných témat (zvyšování energetické úspornosti a snižování emisí skleníkových plynů).
Místo konání | Praha Letiště Václava Havla Praha společnosti Letiště Praha, a. s., Kongresový sál ve spojovacím objektu mezi Terminálem 1 a 2, 2. NP
Pořádá | CI2, o. p. s., http://www.ci2.co.cz Vladimíra Khajlová
e-mail: vladimira.khajlova@ci2.co.cz  tel.: +420 605 905 152  
Související odkazy: http://ci2.co.cz/cs/druhy-cyklus-seminaru-uspory-e(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaSetkání s přírodou

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist