https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/indiani-z-kina-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Indiáni z kina

5. července 2021 (pondělí) 09:30 - 16:30 Praha (Bio OKO)
Tábory, výlety a pobytové akce

Letní příměstský tábor pro děti od 3 do 6 let s tematikou amerických indiánů. Každý den ráno se s vašimi dětmi potkáme v indiánské vesničce u nás v kině, abychom spolu následně vyrazili do přilehlé Stromovky nebo Letenských sadů.

Na děti čeká spousta tvůrčí zábavy, pohybové aktivity, zpívání, tanec, kreativní dílny s výrobou nástrojů a oblečení a v případě nepříznivého počasí zákulisí našeho kina a filmová promítání.

V ceně turnusu jsou kromě oběda také dopolední a odpolední svačiny. Každý den začínáme v 9.30 a končíme v 16.30. Lektorka Mgr. Arnoštka Berousková, která děti povede, je pedagožkou s terapeutickým zaměřením, maminka čtyř dětí a také dlouholetá lektorka pražského Acentra a Mammakempu.

Termín: 5. – 9. 7.
Časy: 9.30 – 16.30
Kapacita: 10 dětí
Věk: 3 – 6 let
Strava: Zajištěna, v ceně
Lektorka: Mgr. Arnoštka Berousková

Pro přihlášení, prosím, kontaktujte Hedviku Maternovou
na hedvika@biooko.net

Místo konání | Františka Křižíka 460/15, Praha 7
Pořádá | Bio Oko, https://www.biooko.net/
Související odkazy: https://www.biooko.net/6061ddeab6a48879cddd1b13

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist