https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/konference-inspirujme-se-2024
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Konference Inspirujme se 2024

20. listopadu 2024 (středa) 09:00 - 21. listopadu 2024 (čtvrtek) 16:00 Slovensko (Hotel Panorama, Štrbské Pleso)
Konference, workshopy a semináře

Česká informační agentura životního prostředí a Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky pořádají již tradiční konferenci Inspirujme se 2024. Konference se uskuteční ve dnech 20. – 21. 11. 2024 na Štrbské Pleso do hotelu Panorama na Slovensku.

Akce poskytne prostor k identifikaci aktuálních výzev a příležitostí, kterým společnost i životní prostředí čelí a kde mohou informační technologie nabídnout pomoc a řešení. Ambicí konference bude sdílení aktuálních požadavků z oblasti legislativy i aplikační praxe, priorit na EU, národní, regionální i lokální úrovni s vazbou na identifikovaná hlavní témata.

S blížícím se termínem prvního monitoringu dostupnosti otevřených údajů v EU stále častěji diskutujeme o tom, jak co nejefektivněji zpřístupnit prostorová data. Navzdory blížícím se termínům zůstávají některá témata ještě otevřena na EU i národní úrovni. Zástupci gestoři problematiky z Čech i Slovenska poskytnou aktuální informace a spolu s organizátory konference připraví související workshop.

Jelikož v oblasti národní infrastruktury pro prostorové informace evidujeme potřebu posílení zastoupení regionů, měst a obcí, aktuální ročník bude mít za cíl inspirovat se potenciálem samosprávy.

Místo konání | Hotel Panorama, Štrbské Pleso 4020, 059 85 Štrbské Pleso
Helena Benešová
e-mail: helena.benesova@cenia.cz  tel: +420 724 390 272  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist