https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/mestska-mobilita-v-casech-klimaticke-krize
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Městská mobilita v časech klimatické krize

24. září 2019 (úterý) 19:00 Praha
Přednášky a diskuse
Jak souvisí městská mobilita se změnou klimatu? Kolik aut si pražské ovzduší a ulice mohou dovolit a čím motivovat Pražany, aby se toho svého vzdali? Jak může město podporovat bezemisní způsoby dopravy a zachrání nás elektromobily nebo sdílená ekonomika? O těchto a dalších otázkách můžete diskutovat s náměstkem primátora pro oblast dopravy Adamem Scheinherrem a českými i zahraničními experty a expertkami na udržitelnou městskou mobilitu. Pořádá nadace Heinrich-Böll-Stiftung.
Místo konání | C entrum A rchitektury a M ěstského P lánování, Vyšehradská 51, Praha 2, Areál Emauzského kláštera
Pořádá | C entrum A rchitektury a M ěstského P lánování, https://www.facebook.com/pg/camppraha/events/

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist